poniedziałek, 23 października 2017

METODY POWIĘKSZANIA PENISA


Wielu mężczyzn nie jest w pełni zadowolonych ze swojego penisa. Uważają, że wyłącznie przyrodzenie o dużych rozmiarach jest satysfakcjonujące dla partnera/partnerki Kompleksy płci brzydkiej dotyczące ich męskości, niejednokrotnie skutkują zaniżoną samooceną jak i problemami z osiągnięciem pełnego wzwodu. 

Kształt, grubość oraz długość penisa są zróżnicowane. W trakcie spoczynku długość członka wynosi 5 - 15 cm ( u większości mężczyzn to 8 - 12 cm). Podczas erekcji długość wynosi 12 - 18 cm (zmiana długości w czasie wzwodu w porównaniu ze stanem długości podczas spoczynku jest zróżnicowana i nie ma w tym żadnej patologii). Grubość członka zazwyczaj wynosi 2,5 cm. 
 Ważne! Wielkość penisa może się zmieniać pod wpływem wielu czynników m.in. kurczyć się pod wpływem niskiej temperatury czy też ulec zmniejszeniu w wyniku procesu starzenia się. 

Przez męski członek przebiega ostatni odcinek cewki moczowej. Na czubku penisa znajduje się żołądź - najczulsze i najdelikatniejsze miejsce w męskim ciele. Żołądź pokryta jest zdwojonym fałdem skórnym (napletkiem) - w trakcie erekcji zsuwa się on z żołędzi. W członku umiejscowione są ciała jamiste i ciało gąbczaste (podczas wzwodu wypełniają się krwią, co powoduje usztywnienie penisa). 

Istnieje wiele sposobów na powiększenie członka - mniej lub bardziej inwazyjnych. O to krótki przegląd: Tabletki, kremy, żele - składnikami tychże suplementów diety są zioła, aminokwasy, witaminy oraz minerały. Działanie owych preparatów ma na celu przywrócenie równowagi hormonalnej oraz wzmożenie produkcji męskich hormonów płciowych - androgenów (niezwykle istotny jest tutaj testosteron, którego produkcja w jądrach spada w wyniku starzenia się). 

Ćwiczenia - systematyczne ich wykonywanie skutkuje nie tylko poprawą wielkości i długości penisa, ponadto wzmacnia wzwód i uczy kontrolować wytrysk. 

Ważne! Seksuolodzy uważają, że tak naprawdę tylko odpowiednie ćwiczenia mogą mieć wpływ na wygląd penisa. 
Jednym z bardziej popularnych ćwiczeń jest tzw. zsuwanie pierścienia - palec wskazujący styka się z kciukiem, robiąc pierścień. Następnie palce zaciska się na nasadzie członka (aby ćwiczenie było skuteczniejsze, powinna być lekka erekcja). Pierścień powinien być szczelny. Mocno zaciśnięte palce należy przesuwać ku górze. Ćwiczenie wykonuje się codziennie przez 30 minut. 

Urządzenia rozciągające - należą do nich m.in. odważniki. Mężczyzna zakłada je na 5 - 10 minut. Po odczekaniu 15 - 20 minut robi się kolejną serię (ćwiczenie należy powtarzać w 4 - 5 seriach, rano bądź wieczorem). Optymalny efekt ćwiczeń jest widoczny po 6 miesiącach. Ćwiczenia są bezbolesne. 

Autoprzeszczep własnej tkanki (komórek macierzystych), to obecnie jedna z popularniejszych metod powiększania penisa - polega na przeszczepieniu własnej tkanki tłuszczowej pacjenta, która wcześniej została pobrana za pomocą liposukcji m.in. z takich miejsc jak: brzuch, pośladki, uda. 

Zabieg odbywa się w warunkach ambulatoryjnych, w znieczuleniu miejscowym. Trwa około godziny. W trakcie zabiegu chirurg odpowiednio modeluje penis, rozprowadzając wszczepiony tłuszcz pod skórą (ma to na celu uniknięcie powstania grudek oraz nierówności). 

Efekty są widoczne natychmiast - obwód penisa można powiększyć nawet o 50%, a długość o około 10 - 20%. 
Rekonwalescencja jest w miarę krótka, trwa około 5 dni. Własna tkanka uważana jest za najlepszy i najbezpieczniejszy wypełniacz. Jest w pełni zgodna z organizmem pacjenta, wyklucza to ryzyko pojawienia się stanu zapalnego. 
Co do trwałości zabiegu - część komórek po pewnym czasie zanika (1 - 2 lata), jednakże około 80% wszczepionego materiału pozostaje pod skórą. 

Powiększanie penisa przy użyciu kwasu hialuronowego jest kolejnym sposobem na uzyskanie wymarzonej wielkości - dzięki tej metodzie można wydłużyć prącie średnio 1 - 3 cm oraz pogrubić o 2 - 5 cm. 

Ważne! Efekt zależy m.in. od pierwotnej wielkości penisa. 

Zabieg jest mało inwazyjny, wykonuje się go w warunkach ambulatoryjnych, w znieczuleniu miejscowym. Trwa 20 - 40 minut (długość uzależniona jest od ilości wstrzykiwanego preparatu). Lekarz nakłuwa specjalną igłą skórę, następnie wprowadza preparat. Po iniekcji żelu może pojawić się lekkie zaczerwienienie, zasinienie lub obrzęk - jest to normalna reakcja, która szybko mija. Rezultaty zabiegu są natychmiastowe, lecz nie permanentne (utrzymują się 1 - 2 lata). 

Regularne masaże zapobiegają przemieszczeniu się wstrzykniętego preparatu. Po zabiegu konieczne jest noszenie specjalnej bielizny uciskowej. Z aktywności seksualnej oraz fizycznej należy zrezygnować na okres 2 - 4 tygodni. 

Kwas hialuronowy jest biodegradowalny, wchłaniany przez organizm, w związku z tym w celu podtrzymania efektu zabiegu, wskazane jest jego powtarzanie. 

Zabieg chirurgiczny należy do inwazyjnych metod powiększenia penisa - procedura polega na poluzowaniu wiązadeł, czego rezultatem jest wysunięcie prącia na zewnątrz (znaczna jego część umiejscowiona jest wewnątrz ciała). Operacja odbywa się w płytkiej narkozie ogólnej, trwa 2 godziny. Pacjent pozostaje w szpitalu dobę. Szwy są zdejmowane po 7 - 9 dniach. Abstynencja seksualna po zabiegu trwa miesiąc. 

Sam zabieg to nie wszystko - w celu ustabilizowania efektu przedłużenia penisa stosuje się obciążenie (specjalnie zaprojektowane urządzenia, które pozwalają na uzyskanie optymalnego efektu). Dzięki operacji mężczyzna zyskuje 2 - 3 cm długości w stanie spoczynku (zwiększenie długości podczas wzwodu jest mniejsze 0,7 - 1 cm). Średni oczekiwany przyrost długości penisa w spoczynku wynosi 3 cm. 

Ważne! Na zwiększenie długości u poszczególnych pacjentów ma wpływ ich budowa anatomiczna. 

O NAS

JESTEŚMY REDAKCJĄ INFORMACYJNĄ ONLINE SKIEROWANĄ DO OSÓB LGBT. NIE JESTEŚMY REDAKCJĄ W ROZUMIENIU USTAWY MEDIALNEJ. JESTEŚMY BLOGIEM TWORZONYM PRZEZ LUDZI, KTÓRZY OPISUJĄ DZIAŁANIA INNYCH W WIRTUALNYM ŚWIECIE !

Jesteśmy tutaj