poniedziałek, 23 października 2017

IMPOTENCJA


Wbrew panującemu poglądowi, impotencja nie jest wyłącznie przypadłością starszych ludzi, niestety coraz częściej takie problemy mają już 30-latkowie.  W przypadku każdych zaburzeń powinno się udać do seksuologa, nieleczone problemy z potencją zawsze się pogłębiają. Rosnąca frustracja z braku satysfakcji seksualnej często prowadzi do zaburzeń psychicznych u mężczyzny, a nawet depresji. Według niektórych seksuologów choroba to nosi miano "cywilizacyjnej" z uwagi na rosnący współczynnik występowania u młodych aktywnych zawodowo mężczyzn. 
Objawów i przyczyn  jest wiele, przyjrzyjmy się tym najczęstszym:


Problemy ze wzwodem 

Przyczyny: 

- stres i przemęczenie
- branie (narkotyków - marihuany też)
- palenie papierosów
- branie sterydów
- nadwaga
- choroby prostaty
- alkoholizm

Jeśli dotyczą cię co najmniej 2 z tych podpunktów, to prawdopodobnie po 30 możesz mieć pierwsze oznaki tej choroby. 

Brak popędu seksualnego

Najczęstsze przyczyny to :
-pracoholizm
- choroby psychiczne
-przetrenowanie sportowe 
 
 W młodym wieku przeważnie związane jest to z problemami natury psychicznej, zbyt wczesną inicjacją seksualną i zawodem miłosnym. 

Problemy z potencją są niezwykle wstydliwe dla mężczyzny i często sam przed sobą nie chce przyznać, że ma problem. Takie typowe zachowanie może mieć fatalne skutki. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek opisanych objawów, nie można zwlekać z wizytą u specjalisty. Najlepszym sposobem uniknięcia takich problemów jest prowadzenie zdrowego trybu życia - przede wszystkim w kwestii żywienia

O NAS

JESTEŚMY REDAKCJĄ INFORMACYJNĄ ONLINE SKIEROWANĄ DO OSÓB LGBT. NIE JESTEŚMY REDAKCJĄ W ROZUMIENIU USTAWY MEDIALNEJ. JESTEŚMY BLOGIEM TWORZONYM PRZEZ LUDZI, KTÓRZY OPISUJĄ DZIAŁANIA INNYCH W WIRTUALNYM ŚWIECIE !

Jesteśmy tutaj