wtorek, 10 stycznia 2017

REGULAMIN  POMOCY  PSYCHOLOGICZNEJ

 1. Program pomocy psychologicznej stworzony został w celu udzielania wsparcia osobom doświadcząjącym przemocy na tle: homofobii, transfobii, bifobii i queerofobii oraz spowodowanej innymi przesłankami związanymi z orientacją seksualną i tożsamością płciową.
 2. Pomoc można uzyskać poprzez korespondencję mailową, albo spotkanie z psycholożką lub psychologiem.
 3. W celu umówienia się na spotkanie należy napisać maila na adres z wybranym przez siebie psychologiem.
 4. Jeżeli masz problem ze znalezieniem psychologa w swojej okolicy bądź masz bardziej delikatny problem, napisz do nas. POMOŻEMY !!! Biuro Obsługi Klienta:  csquirkcontact@gmail.com
 5. Twoja wiadomość mailowa trafia do wybranego przez siebie psychologa ( bądź do nas jeżeli masz bardziej delikatny problem, lub nie możesz znaleźć psychologa w swojej okolicy ) z którymi prowadzona jest dalsza korespondencja.
 6. Odpowiedź otrzymasz do 7 dni roboczych od momentu wysłania wiadomości.
 7. Korzystając z Programu powinieneś/powinnaś zadbać o bezpieczeństwo swojej skrzynki pocztowej. Przestrzegamy przed korzystaniem z kafejek internetowych, firmowych skrzynek mailowych oraz kont mailowych, do których dostęp mogą mieć osoby trzecie.
 8. Postaraj się w miarę możliwości opisać dokładnie swój problem, pytanie, określić, czego potrzebujesz. To pomoże i umożliwi nam lepsze, dokładniejsze zrozumienie Ciebie i problemu, z którym się zgłaszasz.
 9. Zachęcamy do korzystania z jednego adresu mailowego i nie zmieniania go podczas korespondencji, co ułatwi wzajemny kontakt.
 10. To Ty decydujesz o formie kontaktu. Zachęcamy, aby już w pierwszej wiadomości mailowej określić, jak mamy się do siebie zwracać: per Ty czy per Pan/Pani.
 11. Zachowujemy zasadę poufności.
 12. Szanujemy Twoją osobę i tego samego oczekujemy z Twojej strony. Postaraj się unikać wulgarnych wypowiedzi, obrażania i innych form ataku.
 13. Przestrzegamy ustawy o ochronie danych osobowych, dlatego informacje podawane przez Ciebie nie są udostępniane osobom trzecim.
 14. Zaznaczamy, że kontaktując się z nami Program nie jest formą psychoterapii, a jedynie formą wsparcia poprzez korzystanie z form kontaktu on-line.
 15. Nasz kontakt jest z założenia kontaktem krótkoterminowym (nie prowadzimy psychoterapii).
 16. Wszystkie dane o klientach są przechowywane z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymagania polskiego prawa.

O NAS

JESTEŚMY REDAKCJĄ INFORMACYJNĄ ONLINE SKIEROWANĄ DO OSÓB LGBT. NIE JESTEŚMY REDAKCJĄ W ROZUMIENIU USTAWY MEDIALNEJ. JESTEŚMY BLOGIEM TWORZONYM PRZEZ LUDZI, KTÓRZY OPISUJĄ DZIAŁANIA INNYCH W WIRTUALNYM ŚWIECIE !

Jesteśmy tutaj